Nasz cel

Tworzymy ubrania, które dają poczucie wygody oraz swobody ruchów podczas zabawy. Chcemy, aby nasze produkty były trwałe i ukazywały możliwość stworzenia zwartej i komplementarnej garderoby kapsułowej - mniej w tym przypadku, znaczy lepiej.

Nasze kolekcje produkujemy w bardzo małych ilościach, chcemy uniknąć nadprodukcji i cieszyć się unikalnością dizajnu.

Wspieramy eco vibe - wszystkie inicjatywy, które mogą uczynić naszą planetę szczęśliwszą. Poszukujemy rozwiązań i pomysłów na ulepszanie branży odzieżowej. Nawet małe kroki mają znaczenie!

Na ten moment działamy według zasad ruchu BCI (Better Cotton Initiative). 

Produkcja ubrań pochłania bardzo dużo wody. BCI buduje pogląd i sposób na zdecydowaną redukcję zużycia wody podczas procesu powstawania bawełnianych materiałów. Ponadto inicjatywa dąży do zmniejszenia obciążeń środowiska oraz poprawia dobrobyt społeczności rolniczych.

Pozostajemy aktywni w udoskonalaniu naszych działań, dlatego jesteśmy wdzięczni za to, że trafiliście na naszą stronę. Dzięki temu wiemy, że jest nas coraz więcej. Dziękujemy, że Ci zależy na planecie <3

Nasza Misja

Chcemy pokazać, że małe i proste działania na rzecz środowiska, mają znaczenie i każdy może aktywnie uczestniczyć w budowaniu tej misji.

To My - TAMTOO

Duet: Wera & Nata

Poznałyśmy się przez portfolio instagramowe Werki, gdy poszukiwałam dizajnera do teamu w firmie, w której pracowałam. Nie miałam pojęcia, jak wygląda ta dziewczyna, ale wiedziałam, że ma niesamowitą wyobraźnię i super skille ilustratorskie. No i co? Miałam rację! To WUNDERKIND :) Werka jest zawodowym pattern dizajnerem i ilustratorką. Inspiracją dla Weroni jest natura oraz wszystko, co zapada jej w pamięć. Werka kocha zwierzęta i spacery, dlatego dopełnieniem jej wizerunku jest piesek - Sernik. Jest rzeczywiście słodki, jak serniczek :)

Weronika Gross
Natalia Kostewicz

Nie wiem co Werka powiedziałaby o mnie, ale może to, że jestem w miarę spoko :) rzucę coś o mnie. Jestem projektantką mody i grafikiem, lecz fashion to zdecydowanie moja większa bajka. Bardzo lubię śledzić trendy pozamodowe i czerpać z nich inspiracje projektowe. Uwielbiam podróże i odcienie świata, które zbieram w głowie. Mam też psa - Rozalię, z którą przecieram szlaki pól i lasów. Prywatnie jestem freakiem i trudno nadążyć za tym, co myślę - sama nie nadążam. Chyba trudno ze mną wytrzymać :)